E-Ticaret Kursu

Dijital dünya'nın en büyük trendlerinden biri olan e-ticaret geçici bir heves olmadığını ispatlamış durumdadır. Dünya'nın en büyük firmaları arasına giren bir çok e-ticaret oluşum bunun en büyük göstergelerinden biridir. İlk yatırım maliyeti reklam kampanyalarındaki düşük bütçe minimum insan gücü gibi faktörler e-ticaret'in popülerleşmesine yardımcı olmuştur. E-Ticaret Kursu ve Online E-Ticaret eğitimlerimiz ile tüm ölçekteki firmalara profesyonel anlamda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

e-ticaret yazılımları

E-Ticaret Yazılımları Eğitimi

E-Ticaret yapmak için teknik olarak bazı gereksinimlere ihtiyacımız vardır. Bunların dijital anlamda gerekli olanları bir alan adı (domain) , hosting - server ve yazılım. Bu üç işlemli tamamladığımızda kendimize ait bir e-ticaret sitemiz olacaktır. E-Ticaretin en önemli unsurlarından biri yazılımlardır. Doğru bir yazılım ile e-ticaret e başlamayan firmalar ilerleyen zamanlarda farklı e-ticaret platformlarına geçmek istemektedir. Bu oldukça sık görülen bir durumdur. Ancak oldukça maliyetli ve zahmetli olmaktadır. Bu yüzden e-ticaret e girmeden önce teknik anlamda incelenmesi gereken konuların başında yazılım gelmektedir. E-Ticaret kursu ile başarılı bir e-ticaret sitesinde olması gereken özellikleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret modellerine göre hangi scriptlerin daha avantajlı olacağını veya istenilen ticaret modeline göre elimizdeki scriptleri nasıl modifiye edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu eğitimle ücretli veya açık kaynak kodlu bir çok e-ticaret yazılımı hakkında baştan sona tüm bilgileri teorik ve pratik uygulamalar ile öğrenebilirsiniz. E-Ticaret yazılımlarını kullanma eğitimleri hali hazırda e-ticaret yapan , geleneksel ticaret yapıp e-ticarete yönelmek isteyen veya e-ticaret ile ilgili projesi olanlar için uygundur.

e-ticaret yazılımları

E-Ticaret Dijital Pazarlama Eğitimi

E-Ticaret sitesi açmak tam anlamıyla ürün satmaya hazır bir platform oluşturmak anlamına geliyor. Ancak ürünlerinizin hızlı bir şekilde satılacağı anlamına gelmiyor. E-Ticaret sitesi dijital pazarlama olmadan kimsenin uğramadığı bir mağaza gibidir. Doğru dijital pazarlama anlamında hem firmanızın marka değerini arttırabilir , hem de ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Dijital pazarlama eğitimlerimiz e-ticaret amaçlı kullanılan web siteleri için hazırlanmıştır. Eğitmenlerimiz e-ticaret sektöründe çalışan kişilerden oluşmaktadır. Kursumuz  arama motoru optimizasyonu (SEO) , internet reklamcılığı , yeniden pazarlama reklamcılığı , e-mail pazarlama , viral pazarlama gibi konuları kapsamaktadır. Eğitimlerimizde öğrencilerimize vaka analizleri üzerinden teorik eğitimler verilmekte beraberinde pratik eğitimlerle ölçme çalışmalara yapılmaktadır. E-Ticaret kapsamı sayesinde bir çok kişiye hitap etmektedir. Geleneksel ticaret yapmak isteyenler, herhangi bir e-ticaret firmasında çalışıp dijital pazarlama alanına yönelmek isteyenler ve e-ticaret projelerini geliştirmek isteyen kursiyerler ağırlıklı olarak bu eğitimle ilgilenmektedirler.

e-ticaret mobil uygulama

E-Ticaret Uygulama Programlama

E-Ticaret artık sadece masaüstü cihazlar ile yapılmamaktadır. Mobil siteler ve mobil uygulamalar e-ticaret pastasından oldukça büyük bir dilim almaktadır. Bizde kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulama yazılımı eğitimleri hazırlamaktayız. bu eğitimler üst düzey eğitimler olup temel programlama ve algoritma bilgisi olanlar için hazırlanmıştır. Bu eğitimle beraber android , ios ve microsoft gibi işletim sistemleri içerisinde aktif ve hatasız bir şekilde çalışabilecek ve müşterilerin kolay bir şekilde alışveriş yapabileceği web uygulamaları hazırlayabilmeyi amaçladık. Bu eğitim öncesinde e-ticaret yazılımları ve e-ticaret dijital pazarlama eğitimlerini almış olmak veya bu eğitimlerin konuları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Eğitimlerimiz ağırlıklı olarak pratik üzerine dayalı olmaktadır. Ayrıca kursiyerlerimizin eğitim sonunda bitirme projesi olarak bir e-ticaret uygulaması yazmış olması gerekmektedir. Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca online ve telefon ile eğitimlerimize randevu alabilirsiniz.

Scroll to top