Ücretsiz Seo Kursu

Çağrı Güngör Akademi’nin Ücretsiz Deneme Derslerine Davetlisiniz.

7 yılı aşkın seo ve dijital pazarlama eğitimi deneyimimile sizlere daha iyi eğitim vermek amaçlı olarak çalışmalarımı geliştiriyorum. Dijital pazarlama’nın her dalında profesyonel eğitimler vermeyi amaçlıyorum. Eğitimlerimden herkesin faydalanması için ücretsiz online seo eğitimlerimiz ve deneme amaçlı ücretsiz seo kursu kayıtlarım devam etmektedir. İlk dersim ücretsiz olup dilediğiniz zaman eğitimi sonlandırabilirsiniz.

Kişiye Özel Seo kursu

Kişi ve kurumlara özel olarak seo kursu vermekteyiz. Bu eğitimler alanlarında uzman eğitmen tarafından verilmektedir. Eğitimen aktif olarak dijital pazarlama sektöründe çalışmaktadır. Böylelikle hem sektörel deneyimlerini arttırmakta hemde yenilikleri daha kolay bir şekilde takip edebilmektedir.

Hemen Başvurun Geride Kalmayın

Seo kursu kayıtlarım tüm yıl boyunca devam etmektedir. Birebir eğitimlerimde kişiye özel müfredat üzerinden ilerlemekteyiz. Bu çalışma metodu ile kurs alanlar hem daha pratik bilgilere ulaşabilmekte hemde rakiplerinin çalışmalarını analiz edebilmektedir. Seo kursu sayesinde sektöre hızlı bir giriş yapabilir rakiplerinizin gerisinde kalmazsınız.

 

 

Scroll to top