ücretsiz seo programları

Ücretsiz Seo Programları

Seo Programı Nedir ?

Seo programları arama motoru optimizasyonu sırasında seo uzmanlarına yardımcı olması için hazırlanmış programlardır. Bu programlar genellikle analiz ve ölçüm için kullanılmaktadır. Bunun dışında black hat seo dediğimiz ve illegal yöntemler ile seo yapanlar için de bazı seo programları hazırlanmaktadır. Bu yüzden  seo çalışması yaparken seçeceğimiz programları iyi bir şekilde seçmemiz gerekmektedir. Özellikle off page seo çalışmalarında kullanılan backlink sayısını arttıran programlar genellikle uzun vadede zararlı programlardır.

Ücretsiz Seo Programları

Ücretsiz seo programları’nın bir çoğu ilerleyen durumlarda ek özellikleri açmak için ücret istemektedir. Bunun dışında tamamen ücretsiz olan seo programları da mevcuttur.

Microsoft ve MacBook Üzerinde Bulunan Online Ücretsiz Seo Programları

Macbook ve Windows kullananlar için ücretsiz bir kaç seo programını sizler için listeledik. Çalışmalarınız kolaylaştırması raporlarınızı hazırlaması için bu programları kullanabilirsiniz.

GTmetrix

Web Developer Toolbar

SEO Quake Toolbar

Keywordtool.io

Bing Webmaster Tools

Moz

 

Summary
Ücretsiz Seo Programları
Article Name
Ücretsiz Seo Programları
Description
Ücretsiz seo programları masaüstü ve online web siteleri için ücretsiz ve kısıtlı kullanıma sahip olan webmaster ve seo araçaları ile arama motoru optimizasyonlarınızı geliştirebilirsiniz. Programlar'ın ücretli versiyonlarını satın alarak daha geniş ölçüde kullanıma sahip olabilirsiniz.
Author
Publisher Name
İstanbul Seo Kursu
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top